Menu Zamknij

Deska barlinecka

Grupa Barlinek jest producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie. Najważniejszym produktem w ofercie Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego

Decor Line

Decor to seria dedykowana tym, którzy cenią nowoczesny design i oryginalną kolorystykę Deski barwione na najmodniejsze odcienie to idealne rozwiązanie dla poszukiwaczy awangardowych rozwiązań.

Tastes of Life

Kolekcja Tastes of Life to Deska Barlinecka w najbardziej designerskiej odsłonie. Najmodniejsze wybarwienia w brawurowym połączeniu z naturalnym pięknem prawdziwego drewna.

Life Line

Life to seria dedykowana wnętrzom, w których dużo się dzieje. Deski o wyjątkowej trwałości. którą zapewnia lakier Professional – zwycięzca międzynarodowego testu odporności na ścieranie i plamy.

Pure Line

Pure to seria tworzona dla koneserów drewna. Najwyższej jakości deskl jednopasmowe to ekskluzywna i najbardziej efektowna forma ekspozycji naturalnego piękna surowca.

Pure Classico Line

Pure Vintage

Pure Vintage Line to seria dla miłośników wiekowego piękna. Drewniane podłogi, których stylizacja nawiązuje do najlepszych tradycji minionych epok. Tworzone do wnętrz z charakterem.

Senses

Ekskluzywna kolekcja SENSES to twórcze połączenie 3 silnych trendów współczesnego designu: dużego rozmiaru. stonowane] kolorystyki oraz naturalności prawdziwego drewna.